-Jetë dhe Stil

Femrat shohin filma porno njësoj si meshkujt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:15 - 21/10/15 |
root

Po, po është e vërtet… femrat shohin filma pornografik njëlloj si meshkujt. Sipas një vëzhgimi të fundit të “Daily Mail”, thuhet se femrat shohin pornografi më shumë se njëherë në javë. Sipas këtij vëzhgimi ato e bëjnë këtë gjë jo për të përmirësuar jetën e tyre seksuale me partnerin, por për kënaqësi njëlloj si meshkujt.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas