Sport

Etrit Berisha largohet nga Atalanta, transferohet te…


               Publikuar në : 15:32 - 06/07/19 |
Opi Nion

Pas tre sezoneve te Atalanta, Etrit Berisha është transferuar te skuadra e Spal.

Portieri i Kombëtares shqiptare nuk luante më titullar te Atalanta kjo ka qenë dhe një ndër arsyet që Berisha të pranonte ofertën e skudrës së Seria A.

Berisha u transferua nga Atalanta te Spal në formë huazimi me të drejtë blerje nga Spal në fund të sezonit./ Opinion.al E.Xh.

Pas