Kronikë

EMRI/ Rrëzohet nga shkallët, biznesmeni niset me helikopter në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:34 - 26/05/21 |
Opi Nion

Një biznesmen është aksidentuar mesditën e sotme në ambientet e hotelit të tij në Sarandë.

Mësohet se i lënduari, Pëllumb Keqaj është rrëzuar në shkallët teksa për shkak të dëmtimeve të marra është nisur me helikopter drejtë Tiranës për kurim më të specializuar.

Fillimisht ai është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e Sarandës dhe më pas është transportuar drejt Tiranës.

Nuk dihet ende shkaqet e këtij aksidenti si dhe as gjendja e biznesmenit Keqaj i cili tashmë po merr trajtim mjekësor në spitalin e Traumës në kryeqytet./Opinion.al

Pas