Aktualitet

Emri/ Përcaktohet fituesi i Primareve të PD në MemaliajBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:39 - 04/12/22 |
Opi Nion

Kandidati i Partisë së Lirisë, Albert Malaj do të kandidojë në zgjedhjet e 14 majit për Bashkinë e Memaliajt.

Komisioni, pas numërimit të votave, ka konfirmuar fitues Albert Malajn me 300 vota, kundrejt Bukurosh Ajdinit me 20 vota. Ndërkohë që nga votimi dolën dhe 4 vota te pavlefshme.

Ndërkohë, Partia Demokratike ka bërë të ditur se procesi i votimit në disa qendra do të vijojë pas orës 18:00./Opinion.al

Pas