Kronikë

Emrat/ Identifikohen viktimat në aksidentin në rrugën e ArbritBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:30 - 04/01/23 |
Opi Nion

Janë identifikuar dy nga viktimat e aksidentit të ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Arbrit, në afërsi të urës Qeranecit.

Mësohet se viktimat janë Kujtim Istrefi, Murat Istrefi dhe Lulzime Istrefi.

Në vendngjarje ndodhen dy ambulanca dhe një zjarrfikëse, si dhe policia e cila po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Pas