Kronikë

Emrat/Grabitja e filialit të bankës në Koplik,kush janë dy vëllezërit e arrestuarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:36 - 05/06/22 |
Opi Nion

Autoritetet kanë arrestuar dy persona të cilët akuzohen për grabitjen e bankës në qytetin e Koplikut tre javë më parë.

Sipas “News24”, në pranga kanë rënë Klevis Gurraj dhe Bekim Gurraj, dy vëllezër nga Bajza në Malësinë e Madhe.

Lidhur me grabitjen, policia shoqëroi 15 persona,, ndërkohë policia ka nisur kërkimet për arrestimin e dy personave të tjerë të cilët janë përfshirë në grabitjen e bankës./ Opinion.al

Pas