Kronikë

EMRAT/Aksidenti në Tiranë, humbin jetën 2 vëllezër dhe kushëriri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:25 - 05/03/21 |
Opi Nion

Ismail Sula, Lulëzim Sula dhe Dashamir Dema janë 3 viktimat e aksidentit tragjik të ndodhur gjatë natës së kaluar në Kodër-Kashar.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë, u bë me dije se Zija Murati, drejtuesi i mjetit, humbi kontrollin e makinës duke dalë nga rruga dhe si pasojë humbën jetën dy vëllezërit Ismail Sula, Lulëzim Sula si dhe Dashamir Dema kushëriri i tyre.

Ndërkohë, bëhet me dije se Zija Stefanescu (Murati), drejtuesi i mjetit është arrestuar. /Opinion.al

Pas