Kronikë

Elbasan/ Makina përplas për vdekje këmbësorin, shoferi largohet nga vendngjarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:56 - 11/01/22 |
el ida

Një person është aksidentuar për vdekje në aksin rrugor Cërrik-Elbasan. Policia bën me dije se viktima është një mashkull i moshës 60-65 vjeç, ndërsa ende nuk bëhet i ditur identiteti i tij.

Ai është përplasur nga një automjet që është larguar më pas, ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit dhe ndalimin e drejtuesit të mjetit./Opinion.al

Pas