Aktualitet

Elbasan, grabitet pika e basteve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:52 - 23/11/15 |
b.f

ELBASAN- Një pikë bastesh sportive është grabitur gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Policia e Elbasanit bën të ditur se persona ende të paidentifikuar janë futur në pikën e basteve dhe kanë marrë rreth 800 mijë lekë. Menjëherë në vendin e ngjarjes shkuan forcat e policisë, të cilët po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

*foto ilustruese

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas