InstaBIZ

Blerim Destani tashmë dhe biznesmen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 23/11/15 |
root

Krahas karrierës artistike aktori tetovar, Blerim Destani do të zhvillojë edhe një biznes.

Vite më parë ai krijoi linjën e xhinseve “Red and Black Jeans”, ndërsa tani do të hap një dyqan orash.

“Qunto Watches” quhet biznesi i ri i tij, i cili do të jetë me qendër në Dusseldorf.

image

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas