Aktualitet

EKSKLUZIVE/Ja mesazhi kërcënues për Shqipërinë që ka marrë Tahiri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:22 - 15/11/15 |
b.f

Opinion.al siguron në mënyrë ekskluzive e-mail kërcënues ka mbërritur në adresën personale të ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri.

Kërcënimi është për Shqipërinë dhe siç shihet në email mban datën 14 nëntor ora 10:44 minuta.

“Tani e keni radhën ju. Filloi lufta e shenjtë ndaj atyre që janë përfshirë në luftën kudra Shtetit Islamik. Do dridheni do gjunjëzoheni para Allahut!”, shkruhet në këtë email.

Brigada e Kuqe ishte një emër aktiv edhe gjatë ndeshjes Shqiperi- Serbi.

kercenimmm

 

 

KOMENTO (7)

Shkruaj nje koment

  1. shqiptaret kunderpergjigjen nuk jan si francezet qe kshu ta masin bycen mire kur tvin ktej o ne o ata , ja presim kokat pederastave

  2. po pse talleni me kete popull te shtypur dita dites apo skishte c’te bente sajmja por po na e kercenojne ato drograt qe kalojne per dite ne shqiperi me kushurinjte varferim skllaverim me tatime me mirin e gjeten te merren po lerini more keto pallavra po shikon si te lergoni te keqen qe po na mbyt nga politika e komunizmit nga liria e te menduarit dhe e te shprehurit jetojme ne nje burge te gjithe deri sa te vi dita te na fusin ne burg per kuponin

  3. Ngushellime per gjithe francen qe keta grup terroristash po e shkaterrojne gjithnje e me shume dhe zotie ruajte shqiperine nga ISIS!!!!

Pas