Te Fundit

Deshmimtari shqiptar ne Stade de France


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:00 - 15/11/15 |
b.f

Ridvan Mjaku,aktor Kosovar ne France deshmimtar ne stadium ku zhvillohej ndeshja France Gjermani

Ai tha se jane dy shperthime njera pas tjetres per disa minuta

” Kur une dola nga stadiumi me pare me mori ne telefon nje shok dhe me tregoi se si eshte gjendja. Jam larguar diku ne minuten e 76 te ndeshjes nderkohe qe te gjitheve u binte telefoni ne stadium dhe merrnin familjaret”

Sipas Mjakut parisi eshte i bllokuar plotesosht me ushtare dhe helikopter.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas