Aktualitet

Edi Rama bën sherr për Flamurin në Dibër: Ngrije se nuk është shkop


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:06 - 14/06/17 |
b.f

Kryeministri Edi Rama, në një takim me qytetarët në Dibër, teksa po ngjitej për të folur i ka ndodhur një incident i vogël.

Qytetaret me flamuj ne duar brohorisnin dhe duartrokisnin “Edi Rama! Edi Rama!…”.

Por teksa po ngjitej për të marrë fjalën Rama, ka vënë re që një flamur kishte rënë në tokë dhe i drejtohet qytetarit: ‘Ngrije flamurin se nuk është shkop, është flamuri kuqezi”.

 

Pas