Kronikë

E rëndë në Fushë Krujë, xhaxhai vret nipin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:36 - 14/03/20 |
el ida

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Fushë Krujë, në fshatin Halil.

Mësohet se një 41-vjeçar, i identifikuar si Julian Halili është vrarë me armë zjarri nga xhaxhai i tij, Shkëlqim Halili.

50-vjeçari tentoi të largohej nga vendngjarja, por forcat e rendit bënë të mundur kapjen dhe prangosjen e tij, ndërkohë që vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas