InstaBIZ

E pyesin vazhdimisht për Danjelin. Fotinia u kthen përgjigje fansave e revoltuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:35 - 07/09/18 |
b.f

Danjeli dhe Fotinia janë çifti fitues i “Big Brother 9”, të cilët pak muaj më parë u përfolën për një ndarje.

Dyshimet erdhën pasi ata të dy nuk po postonin më foto me njëri-tjetrin dhe as nuk u prononcuan nëse fjalët e thëna rreth lidhjes së tyre ishin të vërteta apo jo.

Por së fundmi Danjeli dhe Fotinia i hodhën poshtë aludimet për ndarje duke postuar një foto së bashku që bëri menjëherë xhiron e rrjetit. Pavarësisht kësaj fotoje, fansat vazhduan ta pyesnin Fotininë nëse është apo jo bashkë me Danjelin.

E revoltuar nga pyetjet e ndjekësve të saj, ish-banorja u përgjigj atyre nëpërmjet një video të postuar në profilin e saj në rrjetin social “Instagram” që ka ngjallur shumë komente negative.

“Kjo është një përgjigje për të gjithë ata që edhe pse kam filluar të postoj foto, video me Danjelin mbas një pause, me pyesin ‘ku e ke Danjelin, ku është Danjeli’. Ne foto është. E kam këtu në xhep Danjelin”, shprehet Fotinia në video.

 

Pas