Kronikë

E përplas makina në Tapizë, në gjendje të rëndë 21-vjecari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:17 - 21/10/21 |
Opi Nion

Një 21 vjeçar është përplasur nga një automjet mbrëmjen e sotme dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Tapizë-Thumanë, ndërsa mjeti i drejtuar nga 28-vjeari A. K., ka përplasuar të riun që ishte duke kaluar rrugën.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici për veprime të mëtejshme, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të aksidentit. /Opinion.al

Pas