Kronikë

E përndiqte për një kohë të gjatë, burri godet me thikë 30-vjeçaren


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:56 - 08/09/20 |
Al Do

Vijojnë rastet e dhunës ndaj grave në Shqipëri.

Policia e Vorës ka njoftuar se ka arrestuar sot një 36-vjeçar pasi ka dhunuar dhe ka goditur me thikë një 30 vjeçare.

Mësohet se ai e përndiqte për një kohë të gjatë 30-vjeçaren.

Për fat të mirë ajo nuk pësoi dëmtime serioze për jetën nga goditja me thikë dhe pas marrjes së mjekimit në spital është larguar në shtëpi.

Më herët sot u raportua se në Durrës babë e bir kishin dhunuar bashkëjetuesen e këtij të fundit dhe ishin arrestuar. /Opinion.al

Pas