Kronikë

E godet rrufeja, gjendet i pajetë 46-vjeçari në Lagunën e Karavastasë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:39 - 10/11/19 |
xhu lia

Është gjetur i pajetë në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele një 46-vjeçar në Lagunën e Karavastasë.

Sipas njoftimit të policisë dyshohet se 46-vjeçari me iniciale A.Sh ka qenë duke peshkuar gjatë natës në lagunë dhe mendohet se është goditur nga një shkarkesë elektrike (rrufe).

Policia po vijon veprimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Divjakë
Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit, në Lagunën e Karavastas është gjetur pa shenja jete shtetasi A.Sh, 46 vjeç, banues në Divjakë.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se ky shtetas ka qënë duke peshkuar me varkë në lagunën e Karavastasë dhe gjatë natës dyshohet të jetë goditur nga një shkarkesë elektrike (rrufe).

Po kryhen veprimet proceduriale dhe hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes./Opinion.al/

Pas