Aktualitet

E fundit/ Teksas, të shtëna në mes të qytetit, ka të vrarë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:27 - 31/07/16 |
b.f

Një ngjarje minutave të fundit po zhvillohet në qytetin Austin në Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku mediat amerikane bëjnë të ditur se një person i armatosur ka hapur zjarr në qendër të qytetit.

Sipas raportimet më të fundit bëhet fjalë për disa të vrarë, ndërsa autori mendohet se është larguar.

Policia ka rrethuar zonën dhe u ka bërë thirrje banorëve që të mos dalin nga shtëpitë. Deri më tani thuhet se një vajzë 30 vjeçare ka humbur jetën si pasojë e të shtënave ndërsa 3 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas