Aktualitet

Video/ Sulmohet Kuvendi i Kosovës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:31 - 04/08/16 |
b.f

Një shpërthim i madh ka ndodhur para pak çastesh afër Kuvendit të Kosovës.

Nga informacionet e para, shpërthimi ka ndodhur në afërsi të garazheve të Kuvendit.

Menjëherë, në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë të cilat kanë rrethuar vendin ku ka ndodhur shpërthimi.

Bëhet me dije se nuk ka të lënduar, ndërsa autoambulancat dhe zjarrfikëset kanë mbërritur në vendngjarje.

Mësohet, se ka të bëjë me një shpërthim bombe, por ende nuk ka një konfirmim zyrtar.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas