Kronikë

E Fundit/ Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi i trajlerit del nga xhami


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:13 - 21/05/18 |
b.f

Një aksident automobilistik ka ndodhur të hënën pasdite në autostradën Tiranë-Durrës.
Në aksident janë përfshirë dy mjete të tonazhit të lartë, ndërsa raportohet se shoferi i trajlerit është dëmtuar rëndë.
Informacionet paraprake bëjne me dije se gjatë përplajes së mjeteve, shoferi i trajlerit ka dalë nga xhami.
Aksidenti solli për minuta me radhë trafik të rënduar në këtë segment. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me shkaqet e aksidentit. Opinion.al sjell një video nga vendngjarja.

Pas