InstaBIZ

E ftuara i kujton humbjen e nënës, ja si reagon Ardit Gjebrea


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:54 - 21/10/18 |
b.f

Gentiana e ftuar sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, kishte ardhur për t’i dhënë një mesazh nënës së saj pasi prej disa muajsh ka humbur babain.

Luiza në bisedë e sipër i përmend Arditit se dhe ai pak kohë më parë ka humbur nënën e tij dhe e kuptonte.

Edhe pse dhimbja është e madhe dhe shumë e vështirë, Gjebrea u shpreh:

Është e vështirë të mësohesh dhe nuk ka kaluar dhimbja dhe nuk do të kalojë asnjëherë. Por, bashkëshortja dhe dy fëmijët e mi si dhe familja që kam këtu në Klan është një motiv shumë i madh që t’i jap satisfaksion nënës dhe babait tim që nuk i kam më. Aty ku janë të jetojnë në paqe. Unë i kam gjithmonë në zemër, por do jetoj për këtë familje, për atë të voglën, me motrën dhe nipërit e mi”.

Pas