-U tha në Opinion

Dyer të blinduara dhe kangjella, Hoxha: PD po fortifikohet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:58 - 03/01/22 |
el ida

Gazetari Artan Hoxha tha se selia e Partisë Demokratike është duke u fortifikuar me dyer të blinduara.

I ftuar në emisionin “Opinion” Hoxha tha se këto janë masa për shkak të paralajmërimeve për datat 5 dhe 8 Janar.

“Po fortifikohet në tërësi sistemi i mbrojtjes së godinës. Pjesa e xhamave nga brenda janë vendosur kangjella nga jashtë adeziv. Nëse tenton të thyesh xhamat ke kangjellat dhe dy dyeret e brendshme janë vendosur dyer të blindura. Në parkingun që ka qenë i lirë hyet vetëm me autorizim dhe hyjnë vetëm makinat e drejtuesve. Ata që e administrojnë sot godinën thonë që ne kemi marr masa”, shprehet Hoxha./Opinion.al

Pas