Te Fundit

Dy të mitur denoncojnë të moshuarin: Seks me dhunëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:10 - 20/10/15 |
b.f

TIRANË- Dy të mitur kanë denoncuar në komisariatin nr 2 në Tiranë një 76 vjeçar për ngacmim seksual. I moshuari Hazer Duraku Nga Kukësi por me banim në Tiranë është arrestuar në kushtet e flagrancës në banesën e tij. Burime pranë policisë Tiranë thonë se i arrestuari i ka mohuar akuzat dhe ka thënë se nuk i njeh fare dy djemtë. Sakaq dy fëmijët e moshës 15 vjeçare kanë rrëfyer në polici se i moshuari ka kryer marrëdhënie seksuale kundër dëshirës disa herë gjatë muajit shtator dhe tetor.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas