Aktualitet

Dy tërmete godasin Shqipërinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:03 - 04/05/22 |
Opi Nion

Dy tërmete kanë goditur veriun e Shqipërisë mbrëmjen e së mërkurës.

I pari ka qenë 3.4 ka qenë forca e tërmetit që ka goditur Lezhën dhe 3.5 tërmeti i dytë që ka goditur Shkodrën.

Tërmeti është ndier nga qytetarët, por fatmirësisht nuk ka shkaktuar dëme./ Opinion.al

Pas