Kronikë

Dy personat e mbytur në lumin Buna, njëri 14-vjeçar (Emrat)


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:48 - 31/07/20 |
Al Do

Dy persona janë gjetur të mbytur sot në lumin Buna. Palombarët e RENEA-s nisën kërkimet pasi dy viktimat ishin shpallur të humbur një ditë më parë nga familjarët e tyre.

Dy të mbyturit janë Dhurim Arra nga fshati Darragjat, 39 vjeç, dhe Frenki Pëllumbaj 14 vjeç.

Trupat e dy personave janë gjetur në afërsi të fshatit Derragjat./ Opinion.al

Pas