Kronikë

Durrës/ Shpërthen në banesë bombola e gazit, plagosen dy persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:24 - 04/08/21 |
Opi Nion

Dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme në lagjen nr.13 të Durrësit si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi.

Policia sqaron se nga shpërthimi i regjistruar rreth orës 20:40 kanë mbetur të plagosur I. K., 54 vjeç dhe E. K., 52 vjeçe, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas