Kronikë

Durrës/ Lëvizte me armë, arrestohet 19-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:04 - 17/12/20 |
Opi Nion

Një 19-vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit pasi është kapur nga policia duke lëvizur me armë me vete. I arrestuari është identifikuar me inicialet R. G., banues në Fllakë.

I riu u ndalua nga policia në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Shënvlashit”, dhe gjatë kontrollit fizik atij ju gjet një armë zjarri pistoletë, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Po ashtu, në një tjetër rast Policia e Durrësit arrestoi 32-vjeçarin  D. K., 32 vjeç, banues në Durrës, pasi u kap duke vjedhur biçikletën e D. B./ Opinion.al

Pas