Kronikë

Durrës/ Gjendet i varur në pemë 48-vjeçari, ç’thotë policia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:08 - 10/05/21 |
Opi Nion

Një 48-vjeçar i ka dhënë fund jetës mesditën e sotme në qytetin e Durrësit.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë bëhet me dije se viktima është gjendur i varur në një pemë, teksa është identifikuar me inicialet P. D.

Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plot të shkaqeve.

Informacion paraprak

Më datë 10.05.2021, rreth orës 12:30, në lagjen Nr.15, në “Kallm”, është gjetur i vetëvarur​ në pemë, pa shenja jete shtetasi P.D., 48 vjeç.

Nga kqyrja paraprake nuk evidentohen shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas