Kronikë

Durrës/Gjendet i pajetë në breg të detit 22-vjeçari, dyshimet e para të policisëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:27 - 26/07/22 |
Opi Nion

Një 22-vjeçar është gjetur sot i pajetë në beg të detit, në Durrës. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.13, Plazh, rreth orës 14:00.

Paraprakisht mësohet se është gjetur i pajetë shtetasi L. C., 22 vjeç, i cili dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e infarktit.

Rreth orës 14:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, është gjetur i pajetë, në breg të detit, shtetasi L. C., 22 vjeç, i cili dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e infarktit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”,-njofton policia./Opinion.al

Pas