Kronikë

Durrës/ Aksidenton për vdekje 36-vjeçarin, largohet drejtuesi i mjetit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:28 - 06/12/19 |
xhu lia

Një aksident me pasojë vdekjen mësohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në lagjen 15 në Durrës.

Sipas njoftimit të policisë mjeti tip “Ford Focus” ka asidentuar për vdekje 36-vjeçarin me iniciale E.H, i cili ishte me biçikletë.

Drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja pas akidentit, ndërkohë që policia po punon për kapjen e tij.

Durrës/Informacion Paraprak

Më datë 06.12.2019, rreth orës 16:47, në lagjen 15, Durrës , një mjet tip “Ford Focus”, ka aksidentuar shtetasin me biçikletë E.H., 36 vjeç, banues në Durrës, i cili ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe shkakun e aksidentit, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit te mjetit i cili u largua nga vendngjarja mjenjehere pas aksidentit./Opinion.al/

Pas