InstaBIZ

Dua Lipa poston në Instagram, foton e Vesa Lumës. Ja pse


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:42 - 11/09/18 |
b.f

Pak ditë më parë, Dua Lipa publikoi këngën e saj të re me titull Electricity.

Projekti i saj po bën bujë kudo në rrjete sociale dhe është trend në shumë shtete.

 Vesa Luma ka postuar një fotografi në instastory të shkëputur nga klipi i Duas duke njoftuar se artistja me famë ndërkombëtare është trending në Zelandë të Re, atje ku Vesa jeton tash e një kohë bashkë me burrin dhe djalin.

Të njëjtën foto, Dua e mori dhe e ripostoi në instastory.

Nëse nuk e dini, Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj Big Banga jetojnë në Zelandë të Re, dhe janë shkëputur për një kohë nga muzika./Prive.al

Pas