InstaBIZ

Dua Lipa e lidhur me vëllain e modeleve seksi?


               Publikuar në : 12:22 - 25/06/19 |
xhu lia

Prej kohësh qarkullon në media lajmi se këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka nisur një lidhje të re dashurie me vëllain e motrave Bella dhe Gigi Hadid.

Madje kjo lidhje mes tyre ka nisur që përpara se Dua të ndahej nga ish i dashuri Isaac Carew me të cilin pati një histori disa vjeçare.

Por këto zëra duket se janë përforcuar edhe më shumë në një video të publikuar nga iconstyle. Në këtë video Dua shfaqet në një festë private për ditëlindjen e Anwar Hadid në Los Angelos. Ajo është pranë tij duke mbajtur tortën me qirinj në duar.

Gjithashtu mediat e huaja kanë  raportuar se dyshja së fundmi është parë së bashku edhe në një muze në Malibu, duke përforcuar edhe më shumë zërat për një romancë mes tyre./Opinion.al/

 

 

Pas