Kronikë

Drogë në makinë, Policia shoqëron djalin e Azem Hajdarit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:31 - 23/07/21 |
Opi Nion

Policia ka shoqëruar djalin e vogël të Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër si babai i tij.

“AbcNews” thotë se Azem Hajdarit (djali), është shoqëruar nga policia e Elbasanit, pasi i është gjetur një sasi hashashi.

Po ashtu, së bashku me Hajdarin, autoritetet kanë shoqëruar dhe mikun e tij. Sipas informacioneve, në momentin e ndalimit nga policia, dy të rinjtë ishin duke udhëtuar me një mjet luksoz./Opinion.al

Pas