Kronikë

Drogë në makinë, arrestohet 32-vjeçari në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:30 - 30/10/21 |
Opi Nion

Një 32-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi i janë sekuestruar 4 kilogramë e 100 gramë lëndë narkotike e dyshuar kanabis.

Operacioni është zhvilluar në vendin e quajtur “Kthesa e Fushë-Prezës”, pasi policia kishte informacione se një 32-vjeçar me iniciale A.S. kishte në mjet një sasi kanabisi.

Përveç lëndës narkotike që ishte fshehur në automjet, policia sekuestroi dhe dy aparat celular./Opinion.al

Pas