-Jetë dhe Stil

Drejtuesi i News 24 e quan veten “vrasës me pagesë”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:51 - 25/09/15 |
b.f

Në shenjë respekti për festën e Kurban Bajramit dhe qëllimit sublim për të cilën Zoti e krijoi këtë feste, në respekt edhe të sakrificës që Zoti krijoi për njerezit, foto të tilla makabre si kjo e mëposhtmja duhet të ishin të paktën censuruar për publikun. Kjo gjë jo vetëm që ska ndodhur, por administratori i Neës 24 Kasem Hysenbelli e ka cilësuar veten si “vrasës me pagesë” të cilit nuk duhet t’i afrohet kush. Edhe pse pranon që statusi është ironik, pyetja që lind në të tilla raste është, – “A duhet që foto të tilla të bëhen publike, dhe a është kjo një mungesë respekti për kafshet?

kasem hysenbelli

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas