Aktualitet

Drejtoresha e Bashkisë së Tiranës paraqitet në SPAKBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:38 - 31/10/22 |
Opi Nion

Drejtoresha e Përgjithshme e Planifikimit dhe Zhvillimit të Territorit në Bashkisë Tiranë, Frida Pashako është paraqitur këtë të hënë në ambientet e Prokurorisë së Posaçme.

Sipas raportimeve, Pashako ndodhet në SPAK pasi do të pyetet për një çështje nën hetim.

Pas