Kryesore

Drejtonte motorin i dehur, aksidentohet 58-vjeçari. Niset drejt TiranësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:52 - 04/09/22 |
Opi Nion

Një aksident rrugor është regjistruar ditën e sotme në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë. Një 58-vjeçar duke drejtuar në gjendje të dehur një mjet ciklomotor, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka marrë dëmtime të shumta trupore. Policia bën me dije se shtetasi Q. R është transportuar në Tiranë për mjekim më të specializuar.

“Mesditën e sotme në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë, në fshatin Memlisht, shtetasi Q. R., 58 vjeç, banues në fshatin Memlisht, Pogradec, duke drejtuar në gjendje të dehur mjetin ciklomotor tip “Piaggio”, pa targë, dyshohet se ka humbur kontrollin e mjetit, për pasojë ka marrë dëmtime trupore dhe u transportua në Tiranë për mjekim më të specializuar”-njofton policia.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas