InstaBIZ

Dorina Mema uron Irena Kitën për fitoren në “Dance With Me”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:30 - 20/10/15 |
root

Mes konkurrentëve të “Dance With Me” dhe “Dancing With the Stars”, nuk ka aspak rivalitet. Ka qenë modelja e fitnessit, Dorina Mema (konkurrente e DWS), ajo që ka uruar mbrëmë publikisht në Facebook, Irena Kitën e cila u shpall fituese e DWM.

Vajzat janë mbi të gjitha mikesha, pastaj pjesëmarrëse në dy programet “rivale” të kërcimit”. Pak ditë më parë edhe Albërie Hadërgjonaj, i uroi publikishkt kolegët e spektaklit të kërcimit në Vizion Plus.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas