InstaBIZ

Do të habiteni nga ajo që ka thënë Noizy në gjykatë për sherrin me Cozman


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:17 - 18/09/18 |
el ida

Në vitin 2016-të në Prishtinë, ndodhi një konflikt i armatosur mes dy grupeve të repit , OTR dhe Babastars.

Çështja përfundoi në Gjykatën Themelore të Prishtinës.

Konflikti kryesor ishte mes Noizy-t dhe reperit të Babastarsave, Cozman.

Siç u raportua ditën e ngjarjes Noizy u plagos nga Albert Krasniqi, i cili ka shtënë dy herë . Një nga plumbat ka kapur Noizyn duke e plagosur në kofshë.Por tani duket se gjakrat janë qetësuar.

Për habi të të gjithëve, Noizy ka kërkuar falje në  Gjykatën Themelore të Prishtinës  për ngjarjen e ndodhur. Ai  ka pranuar gjithçka duke shfaqur pendesë .Gjithashtu , ndjesë ka kërkuar dhe Albert Krasniqi,ish-menaxheri i Babastars. Ky i fundit prej kohësh është shkëputur nga grupi Babastars.

Pas