Aktualitet

“Dje dhe sot”, Rama publikon pamje nga Pazari i Gjirokastrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:50 - 21/03/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama këtë mëngjes ka ndarë në rrjetet sociale, disa imazhe të qytetit të Gjirokastrës.

Në pamjet e publikuara tregohet se si ka qenë Pazari i Gjirokastrës dhe se si është bërë pas ndërhyrjeve që sipas kryeministrit janë bërë nga autoritetet për mirëmbajtjen e vlerave historike.

Mirëmëngjes, dhe me keto pak sekonda nga Pazari i Gjirokastrës dje dhe sot, ju uroj një të dielë të bukur!’- shkruan Rama në rrjetet sociale./Opinion.al

Pas