Aktualitet

Disa zona në Tiranë pa drita, OSHEE jep njoftimin zyrtar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:40 - 23/06/21 |
Opi Nion

OSHEE ka njoftuar se ditën e nesërme (datë 24.06.2021) disa zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike.

Njoftohet nëpërmjet rrjeteve zyrtare se do të bëhen rikonstruksione të kabinave dhe si pasojë, do të mbeten pa energji elektrike nga ora 09:00 deri në 16:00 zona te rruga “Siri Kodra”, rruga “Niko Avrami”, rruga “Halil Bega” dhe rruga “Sulë Gjashta”.

Njoftimi i plotë i OSHEE:

Pershendetje/Njoftim për abonentët #Tiranë
Stakim, 24 qershor

Në kuadër të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, në datën 24 qershor gjatë intervalit kohor 09:00- 16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tirane:

Pjesërisht: rruga “Siri Kodra”, rruga “Niko Avrami”, rruga “Halil Bega” dhe rruga “Sulë Gjashta”./Opinion.al

Pas