InstaBIZ

Dikur një fans, sot i dashuri i Jennifer Lopez, Alex publikon autografin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:08 - 14/10/18 |
b.f

Dëgjojmë shpesh histori të tilla, kryesisht nëpër filma. Por fansi që krijon një lidhje dashurie me idhullin e tij, është një histori reale për Alex Rodriguez. Lojtari i bejsbollit është sot i dashuri i Jennifer Lopez, por rrugët e tyre janë kryqëzuar edhe më parë. Kur këngëtarja ishte e martuar e Marc Anthony, Rodriguez e ka takuar çiftin dhe madje kanë edhe një foto së bashku. Të tre ata shihen duke pozuar në një fushë bejsbolli. Asokohe, ai nuk e dinte që dashuria e jetës së Marc Anthony një ditë do të ishte e tija.

Por jo vetëm kaq.

Një gjest mjaft i bukur nga ana e Alex na bëri të gjithëve të themi “Awww”. Ylli i basketbollit ka publikuar në Instagram një autograf të JLo, që artisja e kishte firmosur 20 vite më parë.

“Afërsisht 20 vite më parë, kur një pop star i madh i asaj kohe firmosi një autogaf për një lojtar të ri bejsbolli”, shkruan Alex Rogriguez./Opinion.al

Pas