Aktualitet

Digjet një makinë gjatë natës në Sarandë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:46 - 07/05/21 |
Opi Nion

Një makinë është djegur gjatë natës në Sarandë. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:00 të mëngjesit të së premtes në lagjen nr.3.

Mjeti ishte në pronësi të shtetasit M. A., banues në Sarandë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit./Opinion.al

Pas