Kronikë

Digjet një automjet në Krujë, 6 persona përfundojnë në polici


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:09 - 10/05/21 |
Opi Nion

Një automjet është djegur mbrëmjen e djeshme në Krujë. Sipas policisë është përfshirë nga flakët në parkim mjeti tip “Volkswagen”, në pronësi të shtetasit S. H. Lidhur me ngjarjen janë shoqëruar në komisariat gjashtë persona.

“Më datë 09.05.2021, në orën 22:30, në Krujë  ka marrë flakë në parkim mjeti tip “Volkswagen”, në pronësi të shtetasit S. H.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes ku ka shoqëruar në ambientet e Komisariatit 6 persona, janë sekuestruar pamje filmike si dhe janë kryer disa kontrolle banesash,” thuhet në njoftimin e policisë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë./Opinion.al

Pas