InstaBIZ

DiCaprio fotografohet me të dashurën e re ukrainase, 25 vite më e reBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:14 - 02/09/22 |
Opi Nion

Ai ka një “rregull” dhe këtë e ka zbatuar edhe në lidhjen e tij më të re që duke se sapo ka nisur. E dashura e tij nuk duhet të jetë më e madhe se 25 vjeç.

Leonardo DiCaprio ka prezantuar së fundmi të dashurën e tij të re, me të cilën është fotografuar në në St Tropez.

Daily Mail shkruan se vajza në krah të aktorit të famshëm është Maria Beregova, e cila u nis për në jug të Francës menjëherë pas ndarjes nga bashkëshorti i saj Ahmed Masoud Abdelhafid, 30 vjeç.

Ish-bashkëshorti i saj, Abdelhafid, drejton një shtëpi mode në Monako, ndërsa është nipi i ish-ministrit të Brendshëm në Libi, kur ky shtet drejtohej nga Gaddafi.

Beregova u rrit në Zvicër, ku ndoqi edhe një shkollë private, ndërsa aktualisht jeton në Londër.

Ndërkohë, DiCaprio u nda nga e dashura e tij pas 4 vitesh Camila Morrone, vetëm pak ditë pasi ajo mbushi 25 vjeç.

 

Pas