Kronikë

Dhunuan dy persona/ Pranga 57-vjeçarit, shpallet në kërkim i riu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:33 - 04/10/20 |
Opi Nion

Policia e Krujës ka arrestuar një 57-vjeçar dhe ka shpallur në kërkim një 22-vjeçar, pasi akuzohen për plagosje të rëndë me dashje.

Policia njofton se këta persona dyshohet se pas një konflikti të çastit, në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë goditur me një send të fortë, në pjesë të ndryshme të trupit dy persona, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë, materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë, për veprime të mëtejshme./ Opinion.al

Pas