Kronikë

Dhunohen dy vëllezërit në Tiranë, policia në kërkim të autorëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:13 - 02/06/20 |
Opi Nion

Dy vëllezër binjakë kanë mbetur të plagosur gjatë një konflikti me disa persona në Sauk të Vjetër të Tiranës.

Aktualisht të plagosurit ndodhen në spital për të marrë ndihmë mjekësor. Të lënduarit janë vëllezërit 32-vjeçarë I.S dhe E.S.

Me ardhjen e shërbimeve të Policisë, autorët  e krimit janë larguar nga vendi i ngjarjes, tashmë ata janë në kërkim nga forcat e rendit./ Opinion.al

Pas