InstaBIZ

Detaji prekës nga dasma; ja çfarë bëri Ledioni në nder të Dritan Hoxhës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:20 - 17/09/18 |
b.f

Sara Hoxha dhe Ledion Liço kurorëzuan dashurinë e tyre në një dasmë madhështore

Gjithçka u mundua të mbahej sa më diskrete nga familjarët. Por mbrëmjen e kaluar Lori ka publikuar një video ku ndante momentet më pikante nga dasma.

Ajo që u vu re ishte veprimi prekës që Ledioni bëri në dasmë në nder të vjehrrit të tij të ndjerë. Ai vendosi si mansheta këmishe ato që dikur përdorte babai i Sarës, Tani i ‘Topit’.

Ky detaj është vënë re në videon me momentet e veçanta nga dasma, të cilën Lori Hoxha e publikoi në kanalin e saj në Youtube.

Teksa Vjollca u shfaq me një kuti me mansheta pyeti vajzat: Të vendosë Ledjoni këto të babit? Janë të babit këto.

“Ti mendon se un nuk i mbaj mend?”- tha Lori,- “I mbaj mend shumë mirë. Po më mirë këto të babit.” Kështu që për të përkujtuar të atin dhe bashkëshortin e ndjerë, vajzat dhe Vjollca Hoxha zgjodhën që dhëndri Ledion Liço të mbante manshetat e Dritanit.

Pas