InstaBIZ

Detaje të tjera nga fejesa e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:39 - 14/10/18 |
el ida

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha prej vitesh janë në një marrëdhënie bashkë. Por mesa duket sot kanë vendosur që lidhjen e tyre ta çojnë në një stad tjetër.

Pas bashkëjetesës, ata kanë vendosur që të fejohen, pikërisht sot më 14 tetor. Jo në vendin ku ka lindur dashuria e tyre në liqenin Komo, por në Tiranë.

Armina dhe Shkëlzeni janë fejuar në një ceremoni private me pak të ftuar, rrethuar vetëm nga familjarë e miq të ngushtë.
Sigurisht që kjo ditë do të ishte e magjishme për blogeren e njohur. Revista Class ka zbuluar disa pamje nga dekori dhe çdo gjë ishte e mrekulueshme dhe e kuruar në çdo detaj, por edhe plot ngjyra.

Pas